Spieszmy
This was published in the following publications on 16.02.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 16.02.2010:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12.02.2010r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. LUDWIKA WILGORSKA
z domu Kosińska
lat 86
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w środę, 17.02.2010r. o godz. 20.00 w Bazylice św. Wincentego a Paulo.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 18.02.2010r. o godz. 12.00 na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo.
Pogrążona w smutku rodzina
End of content
No more pages to load