Rozłąka j
This was published in the following publications on 10.05.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 10.05.2010:
Nowosci
„Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją”
Podziękowanie
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego ukochanego Męża,
kochanego Taty, Dziadka, Teścia i Brata
ś. p.
LESZKA NAGLIKA
Rodzinie, krewnym, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom za wspólną modlitwę,
złożone wieńce i kwiaty, wyrazy wsparcia i współczucia, księżom z parafii
p.w. Matki Bożej Królowej Polski, delegacji z Zespołu Szkół Samochodowych,
lekarzom i pielęgniarkom z hospicjum „Światło” w Toruniu za troskliwą opiekę,
oraz Zakładowi Pogrzebowemu „CULTUS”- Korzybscy za rzetelną i profesjonalną
oprawę ceremonii pogrzebowej.
składa Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load