Serdecznie
This was published in the following publications on 16.04.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 16.04.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, Taty, Dziadka i Pradziadka
śp. Franciszka Wesołowskiego
Księdzu proboszczowi Ryszardowi Domin z parafii p.w. Błog. Ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego przy ul. Szubińskiej, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę pogrzebu
RODZINA
End of content
No more pages to load