Odszedłeś
This was published in the following publications on 08.06.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.06.2010:
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania, że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 czerwca 2010 roku zmarł nagle mój kochany Mąż, nasz najdroższy Tatuś, Dziadziuś, Brat i Teść
śp.
Wojciech Wójcicki
lat 83
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę, 9 czerwca 2010 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 11.00 w górnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentazru Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła.
End of content
No more pages to load