Spieszmy
This was published in the following publications on 14.10.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.10.2008:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 12.10.2008r odeszła od nas nasza kochana ciocia
Śp. Elżbieta Kowalewska
lat 83
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.10.2008r o godz. 10.00 w kościele Św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkowko.
W smutku pogrążona siostrzenica Ewa oraz Małgosia ze Zbyszkiem i Dominiką i Janka z Wackiem i dziećmi
End of content
No more pages to load