nie ma Ma
This was published in the following publications on 25.02.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.02.2011:
Express Bydgoski
„...nie ma Mamy, tak cicho jakby cały świat poszedł spać...”
22 lutego 2011 zasnęła na zawsze moja Mama,
śp. STANISŁAWA SKONIECZNA
Tomasz Skonieczny
Mamo, Babciu
Niech Ci w niebie kwitną wszystkie kwiaty świata.
Tomek, Kasia, Paulina, Natalia
Msza św. odbędzie się w sobotę, 26 lutego 2011, o godz. 9.00 w kościele pw. Św. M. Kolbego przy ul. Kolbego (Osowa Góra).
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 10.00 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Ludwikowo (Rynkowska).
End of content
No more pages to load