Serdecznie
This was published in the following publications on 11.06.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 11.06.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego Męża, naszego Tatusia, Teścia, Dziadka, Szwagra i Wujka
ś.p. Mariana Zielińskiego
Księżom z parafii O.O. Paulinów, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom ze Szkoły Podstawowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Młyńcu za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc, współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku, Hospicjum "Światło" za troskliwą opiekę oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Żona z Dziećmi
End of content
No more pages to load