Żyłaś dla
This was published in the following publications on 11.09.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 11.09.2008:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i innych
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 9 września 2008r odeszła od nas na zawsze nasza kochana Mama, Siostra i Babcia
Ś.P.
ALEKSANDRA WIELICH-DOBROLUBOW
lat 70
Msza św.żałobna zostanie odprawiona dnia 12.09.2008r o godz. 13.30 w kościele św.Józefa w Inowrocławiu. Po mszy ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym o godz.14.30
Pogrążeni w smutku
dzieci, rodzeństwo i wnuki.
End of content
No more pages to load