Spieszmy
This was published in the following publications on 07.07.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.07.2010:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą,
żeby widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 lipca 2010r. zasnął w Bogu nasz kochany Tatuś, Teść i Dziadek
śp. LEON LEŚNIEWICZ
lat 84
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 8 lipca 2010r. o godz. 14.00 w kościele św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Fordonie.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu przy ul. Piastowej.
Pogrążeni w smutku
Córka Ela z Mężem oraz wnuki Dominika, Natalia i Piotr
End of content
No more pages to load