Spieszmy
This was published in the following publications on 17.06.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.06.2009:
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.06.2009 r. zmarła moja ukochana Mama, Siostra, Kuzynka i Ciocia
ś.p. Wanda Knapik
lat 89
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 19.06.2009 r. o godz. 12.15 pożegnaniem w Sali Ceremonii Domu Pogrzebowego "CULTUS"-Korzybscy ul. Browarna. Wyprowadzenie o godz. 13.00 do kościoła p.w. Chrystusa Króla, gdzie zostanie odprawiona Msza święta żałobna. Po Mszy świętej pogrzeb odbędzie się na cmentarzu parafialnym św. Jerzego przy ul. Gałczyńskiego (od kaplicy).
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Pogrążony w smutku
Syn i Rodzina
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy Domu Pogrzebowym "CULTUS"-Korzybscy ul. Browarna.
End of content
No more pages to load