Odszedłeś
This was published in the following publications on 03.12.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 03.12.2010:
Nowosci
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 listopada 2010 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie, opatrzony Sakramentami Świętymi mój kochany Mąź, nasz ukochany Ojciec i Dziadek
śp. TADEUSZ NARZYŃSKI
lat 72
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 4 grudnia 2010 roku o godz. 10.30 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP. O godz. 11.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. NMP.
End of content
No more pages to load