Z głębokim
This was published in the following publications on 24.07.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 24.07.2007:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 20.07.2007r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama , Teściowa i Babcia
ŚP.
ELŻBIETA ANDRZEJAK
z domu Smolińska
Lat 84
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 25.07.2007r. o godz.7.30 w kościele p.w.N.S.P.J przy Placu Piastowskim .
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz.12.30 na cmentarzu parafialnym przy ul.Ludwikowo .
Prosimy o nieskładanie kondolencji Dzieci z Rodzinami .
End of content
No more pages to load