Żyłam bo
This was published in the following publications on 10.11.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 10.11.2009:
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 08.11.2009r zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. Krystyna Pluta lat 75
Z domu Rybarczyk
Pogrzeb odbędzie się dnia 10.11.2009r o godz. 14.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.11.2009 o godz. 18.00 w kościele Św. Krzyża.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load