Nie odcho
This was published in the following publications on 11.12.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 11.12.2009:
Nowosci
"Nie odchodzi Ten,
kto pozostaje w sercach bliskich"
Podziękowanie
Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazywali wiele życzliwości i współczucia, uczestniczyli we Mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Śp. Tadeusza Szydzik
księdzu proboszczowi Władysławowi Erdmańskiemu, panu organiście Marianowi Wilczyńskiemu, pani Helenie Giergielewicz oraz panu Markowi Ozimek, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, delegacjom, Zakładowi Pogrzebowemu "Charon"
za złożone wieńce i kwiaty
serdeczne podziękowanie
składa
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load