Dla nas ż
This was published in the following publications on 07.08.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.08.2008:
Express Bydgoski
"Dla nas żyłaś, najdroższą nam byłaś.
Dzisiaj serca nasze płaczą, że już nigdy Ciebie nie zobaczą."
Głęboką żałobą okrył nas dzień 05.08.2008r., w którym opuściłaś nas, moja najukochańsza matko, teściowo i babciu
śp.
STANISŁAWA BĄK
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną, zostanie odprawiony dnia 08.08.2008 o godz. 10.30 na cmentarzu przy ul. Artyleryjskiej.
Pogrążeni w rozpaczy
córka Ewa, zięć Tadeusz oraz wnuk Mieszko
End of content
No more pages to load