Śpij mamo
This was published in the following publications on 07.08.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.08.2008:
Express Bydgoski
"Śpij mamo w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 03.08.2008 r. odeszła od nas nasza kochana mama, córka, siostra, szwagierka i ciocia
Śp.
Wiesława Wachowska
lat 47
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.08.2008 r. o godz. 7.30 w kościele M. B. Nieustającej Pomocy - Ugory.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążeni dzieci i rodzina
End of content
No more pages to load