Tu na zie
This was published in the following publications on 11.09.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 11.09.2009:
Express Bydgoski
"Tu na ziemi pełnia życia
A czas, który miał jutro, dopełnił się"
Podziękowanie
Wszystkim, którzy okazali nam tyle serca i byli blisko nas uczestnicząc w uroczystości pogrzebowej
naszego kochanego
SYNA I BRACISZKA
śp.
PRZEMKA PIOTROWSKIEGO
Dziękujemy Kubie Mikołowskiemu, Jackowi Polackiemu, dr Wiktorowi Stasikowi, dr Wojciechowi Pawliszak, dr Katarzynie Szabert- Pawliszak, dr Edycie Romatowskiej, Pracownikom Zespołu Reanimacyjnego, Personelowi Oddziału Intensywnej Terapii Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy, Personelowi Izby Przyjęć Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 w Bydgoszczy,
ks. Proboszczowi parafii w Osielsku, ks. Irkowi, ks. Romanowi, ks. Stanisławowi, Dyrekcji i Nauczycielom oraz Pracownikom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Osielsku wraz z Psychologami, Współpracownikom ze Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 w Bydgoszczy, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, za taktowną, profesjonalną i życzliwą pomoc w godnym zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej, dziękujemy Funkcjonariuszom Policji Bydgoszcz Śródmieście, Prokuraturze Północ w Bydgoszczy, Policji w Osielsku, Urzędowi Gminy w Osielsku, Firmie Eco-Instal w Bydgoszczy, Multicop w Bydgoszczy, Restauracji "Dwór Pan Tadeusz" w Osielsku. Panu Witoldowi Witkowskiemu z Dąbrowy Chełmińskiej, Zakładowi Usług Pogrzebowych "Uniwersal" w Bydgoszczy.
Szczególnie dziękujemy Koleżankom i Kolegom z klasy III B Gimnazjum w Osielsku oraz Uczniom Zespołu Szkół w Osielsku
Rodzice, Siostra Julka
End of content
No more pages to load