Śpieszmy
This was published in the following publications on 14.02.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.02.2009:
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 lutego 2009 roku zmarła po długiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. Marta Andrzejewska
lat 93
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 16 lutego 2009 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 13.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (od ul. Sportowej - od targowiska).
Pogrążeni w smutku
Córka, Zięć, Wnuk z Żoną i Prawnuczka
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Chrystusa Króla.
End of content
No more pages to load