Serdecznie
This was published in the following publications on 17.03.2009:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.03.2009:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Żony, Mamusi, Babci, Prababci i Teściowej
ś.p. Wiktorii Jabłońskiej
Ojcom Redemptorystom, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
RODZINA
End of content
No more pages to load