Serdecznie
This was published in the following publications on 15.01.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 15.01.2010:
Nowosci
Serdecznie zapraszamy
na Mszę Świętą, która będzie sprawowana w kościele p.w. Św. Piotra i Pawła w Toruniu w niedzielę, 17 stycznia 2010 roku o godz. 11.00 w intencji wszystkich, których Zakład Pogrzebowy "SOTOR" odprowadził na miejsce wiecznego spoczynku oraz w intencji ich rodzin.
Z poważaniem
Właściciele oraz Pracownicy
Zakładu Pogrzebowego "SOTOR"
End of content
No more pages to load