Złożyłem
This was published in the following publications on 10.10.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 10.10.2008:
Express Bydgoski
"Złożyłem w Panu całą nadzieję;
On schylił się nade mną
i wysłuchał mego wołania."
Psalm 40
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 8 października 2008r. po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas mój kochany mąż i przyjaciel
śp. ZDZISŁAW NOWAK - CZARNY
artysta plastyk
lat 77
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie dnia 11.10.2008r. o godz. 7:30 w kosciele p.w. Piotra i Pawła przy Pl. Wolności.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 13:00 w kolumbarium na cmentarzu przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona żona Hanna z rodziną i wnuczętami, oraz Tadeusz
End of content
No more pages to load