Serdecznie
This was published in the following publications on 12.02.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.02.2010:
Nowosci
Serdecznie zapraszamy
na Mszę Świętą, która będzie sprawowana w kościele p.w. Chrystusa Króla w Toruniu w niedzielę, 14 lutego 2010 roku o godz. 12.00 w intencji wszystkich, których Zakład Pogrzebowy "SOTOR" odprowadził na miejsce wiecznego spoczynku oraz w intencji ich rodzin.
Z poważaniem
Właściciele oraz Pracownicy
Zakładu Pogrzebowego "SOTOR"
End of content
No more pages to load