Zosiu Tomk
This was published in the following publications on 06.07.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 06.07.2010:
Express Bydgoski
Zosiu, Tomku
proszę przyjmijcie wyrazy naszego najszczerszego żalu i współczucia z powodu tragicznej śmierci
śp.
ZBYSZKA KULIKA (Bossa)
Chwytaj dzień, żyj chwilą, korzystaj z każdej minuty, nie odkładając niczego na potem, na jutro, bo jutro może nigdy nie nadejść - tak żył Boss - Wasz mąż i ojciec a nasz przyjaciel. Żył szybko wykorzystując każdą chwilę jakby przeczuwał, że ma mniej czasu niż inni.
Zosiu, Tomku, pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na naszą pomoc i wsparcie.
Grupa motocyklistów skupiona wokół
Rancha u Janka Dragstara
End of content
No more pages to load