Przegraliś
This was published in the following publications on 15.01.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.01.2010:
Express Bydgoski
Przegraliśmy najważniejszą z walk- walkę o życie
Dnia 13 stycznia 2010 r. odeszła od nas nasza najukochańsza Mamusia, Teściowa i Babcia
śp.
WIESŁAWA SARNECKA
lat 55
Msza św. żałobna odbędzie się 16 stycznia 2010 r o godz. 11.00 w kościele św. Alberta w Kotomierzu
W smutku pogrążeni
Magda, Gosia, Tomek, Adam, Kaja i Vanessa
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load