Gdyby mił
This was published in the following publications on 19.06.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.06.2007:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłabyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 16 czerwca 2007 roku zmarła po ciężkiej chorobie, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Teresa Kiszewska
lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 20 czerwca 2007 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. św. Michała na Rybakach.
O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła p.w. Św. Józefa, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Antczaka (od ul. Pułaskiego)
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.00 przy kościele p.w. Św. Michała na Rybakach.
End of content
No more pages to load