Wciąż tyl
This was published in the following publications on 19.06.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 19.06.2007:
Express Bydgoski
"Wciąż tylko smutek jakby coś światu zabrano.
Bólu i łez nikt nie zatrzyma i nigdy nie będzie tak samo."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia
17 czerwca 2007 r. odeszła od nas moja ukochana Mama, Teściowa, Babcia, Prababcia i Siostra
Śp. Stefania Drażdżyńska
lat 87
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia
20 czerwca 2007 r. (środa) o godz. 9:00 w Bazylice.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12:00 na cmentarzu parafii NSPJ przy
ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
córka z rodziną
End of content
No more pages to load