Z bólem w
This was published in the following publications on 11.12.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 11.12.2007:
Express Bydgoski
Z bólem w sercu zawiadamiamy, że w nocy
8 grudnia 2007 r. nasza najukochańsza Mamusia
i Babcia
Śp.
ELŻBIETA DRZEWIECKA
lat 62
przegrała długą walkę z ciężką chorobą nowotworową. Toczyła tę wojnę na śmierć i życie do końca z wiarą, że uda się Jej zwyciężyć. Nie załamywała się kolejnymi niepowodzeniami. Jednak cierpienie okazało się zbyt wielkim ciężarem by móc go dalej dźwigać.
Odeszła zbyt wcześnie. Ale nadal żyje i żyć będzie w naszych sercach.
Ostatnie pożegnanie w dniu 12 grudnia 2007 r. (środa) o godz. 10:00 mszą św. w kościele p.w. MB Fatimskiej przy ul. Ogrody 18 w Bydgoszczy. Pogrzeb odbędzie się o godz. 12:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Pogrążeni w rozpaczy
Córki Asia i Ania z Rodziną
End of content
No more pages to load