Serdecznie
This was published in the following publications on 22.02.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 22.02.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojego Męża
ś.p. Zdzisława Szwed
Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Delegacjom za złożone wieńce i kwiaty
Serdecznie dziękujemy dawcom krwi z "TOWIMORU"
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load