Serdecznie
This was published in the following publications on 19.07.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.07.2007:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego kochanego męża i naszego ojca
śp. Adama Lubańskiego
Krewnym, Przyjaciołom, Kolegom z "Pacific" spółka z o.o., Hospicjum "Światło", a w szczególności doktorowi Piotrowi Sawryckiemu, Znajomym i Sąsiadom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki i współczucie oraz uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Rodzina
End of content
No more pages to load