Żyłeś dla
This was published in the following publications on 15.04.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 15.04.2008:
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
W dniu 5 kwietnia 2008 roku odszedł od nas kochany Brat, Szwagier i Wujek
śp. Marek Sipak
lat 48
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 16 kwietnia 2008 roku o godz. 12.45 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Rubinkowo II). O godz. 13.00 w kaplicy zostanie odprawiona Msza Św. żałobna. Po Mszy Św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym przy ul. Grudziądzkiej 192.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Rubinkowo II).
End of content
No more pages to load