Podziękowa
This was published in the following publications on 21.02.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 21.02.2008:
Nowosci
Podziękowanie
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy uczestniczyli we Mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku mojej Mamy
śp. Estery Gawarkiewicz
a szczególnie Ojcu Andrzejowi Gradowi z par. NMP Częstochowskiej, Siostrze Jukundzie ze Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek, Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Koleżankom z Zespołu Szkół Nr 28 w Toruniu oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Sotor" za godną i profesjonalną obsługę uroczystości.
Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę, złożone wieńce i wiązanki.
Córka z Rodziną
End of content
No more pages to load