Serdecznie
This was published in the following publications on 14.04.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 14.04.2008:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego najukochańszego Męża, Syna, Wnuczka, Zięcia i Wujka
śp. Marka Kopijka
Księżom z parafii p.w. Św. Katarzyny, Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Kadrze CSAiV w Toruniu, Delegacjom za wspólną modlitwę, złożone wieńce, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Zakładowi Pogrzebowemu "SOTOR" za godną obsługę ceremonii pogrzebowej
Żona i Matka z Rodziną
End of content
No more pages to load