Spieszmy
This was published in the following publications on 04.07.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 04.07.2008:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno ..."
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 03.07.2008 odeszła od nas moja kochana żona, nasza mama i babcia
Ś.p. Regina Sajda z domu Jarecka
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 07.07.2008 o godz. 10;30 na cmentarzu Nowofarnym, przy ul. Artyleryjskiej
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load