Bóg Cię w
This was published in the following publications on 25.05.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 25.05.2009:
Express Bydgoski
„Bóg Cię w cierpieniu umiłował a Ty ten krzyż przyjęłaś z miłością i pokorą”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23.05.2009 r. odeszła do Pana nasza najukochańsza Mama i Babcia
Śp. Jadwiga Roman lat 87
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.05.2009 r. o godz. 12.00 w kościele Chrystusa Króla - Błonie w Bydgoszczy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym Św. Trójcy- Błonie w Bydgoszczy.
W imieniu Rodziny zawiadamia Ks. Grzegorz Roman
End of content
No more pages to load