Niech cię
This was published in the following publications on 20.09.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.09.2007:
Express Bydgoski
"Niech cię Bóg wynagrodzi po ziemskim trudzie"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18.09.2007r zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
Śp.
Elżbieta Pawlak
lat 79
Z domu Duszyńska
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 21.09.2007r o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kossaka.
W smutku pogrążone córki z rodzinami
End of content
No more pages to load