Żyłaś dla
This was published in the following publications on 07.04.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.04.2009:
Express Bydgoski
„Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 5 kwietnia 2009 r. zasnęła w Bogu nasza ukochana Mama, Teściowa i Babcia
śp.
MARIA STOSIK
z domu Jankun
lat 83
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w czwartek 9 kwietnia 2009 r. o godz. 11.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
End of content
No more pages to load