Żyłem bo
This was published in the following publications on 20.02.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.02.2008:
Express Bydgoski
"Żyłem, bo chciałeś, odszedłem, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18.02.2008 odszedł od nas nasz kochany tata, teść, dziadek i pradziadek
Śp. Franciszek Olbrychowski lat 91
Pogrzeb poprzedzony mszą św. odbędzie się dnia 21.02.2008 o godz. 12.30 na cmentarzu Św. Józefa przy ul. Toruńskiej.
W smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load