Zgasłeś n
This was published in the following publications on 04.11.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 04.11.2008:
Express Bydgoski
" Zgasłeś nam jak świecy płomyk ...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronny
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałeś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele...."
Wszystkim
którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili smutek i żal
okazali wiele serca, pomocy, życzliwości oraz
licznie uczestniczyli w mszy św. i ceremonii pogrzebowej
mojego kochanego męża, naszego tatusia i teścia
śp. Włodzimierza Fedtka
a w szczególności ks. proboszczowi oraz ks. wikariuszom z parafii Ojca Maksymiliana Kolbe, rodzinie, znajomym, sąsiadom, przyjaciołom,
dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół nr 24, wychowawcy i uczniom
Zespołu Szkół dla Dorosłych, dr Ewie Łapniewskiej, Szpitalowi Zakaźnemu w Bydgoszczy, Klinice Transplantologii w Warszawie przy ul. Banacha
oraz wszystkim pozostałym uczestnikom
za modlitwę, wieńce i kwiaty
wyrazy serdecznego podziękowania
składa żona z dziećmi
Osobne podziękowania dla Zakładu Usług Pogrzebowych "Dylewscy" za profesjonalną obsługę i organizację ceremonii pogrzebowej
End of content
No more pages to load