Żyłam bo
This was published in the following publications on 20.02.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 20.02.2009:
Express Bydgoski
"Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17.02.2009r. zasnęła w Bogu moja kochana Żona, nasza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. Regina Rychlicka lat 82
z domu Mączkowska
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 21.02.2009r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kaplicznej - Siernieczko
W smutku pogrążony Mąż i Córki z Rodzinami
End of content
No more pages to load