Żyłam bo c
This was published in the following publications on 28.02.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 28.02.2007:
Express Bydgoski
Żyłam, bo chciałeś, odeszłam, bo kazałeś
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26.02.2007 r zasnęła w Bogu moja kochana mama, teściowa, babcia i prababcia
śp. Agnieszka Kowalska
lat 92
Z domu Jankowiak
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 01.03.2007 r o godz. 8.00 w kościele M.B. Fatimskiej przy ul. Ogrody. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążeni Ewa i Leszek z rodziną
End of content
No more pages to load