Z głębokim
This was published in the following publications on 07.10.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.10.2008:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6.10 2008r. zasnęła w Bogu nasza najukochańsza Mamusia, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp.
Jadwiga Baś
z domu Urban
lat 88
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 8.10.2008r. o godz. 15.00 w kościele pw. św. Kazimierza Królewicza w Kruszynie.Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu w Zielonczynie.
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load