I tak wsz
This was published in the following publications on 14.03.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.03.2008:
Express Bydgoski
"I tak wszystko to, co mamy jest w naszych sercach..."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 12.03.2008 r. zasnęła w Bogu moja ukochana córka, nasza kochana mamusia, teściowa, babcia, siostra, szwagierka i ciocia
Śp. Aleksandra Świerczyńska
z domu Albińska
lat 60
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 15.03.2008 r. o godz. 7.30 w kościele Św. Trójcy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load