Spieszmy
This was published in the following publications on 16.06.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 16.06.2007:
Express Bydgoski
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykaja oczy, kochamy wciąż za mało i stale za późno..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy że dnia 14.06.2007r. odszedł od nas mój kochany mąż, nasz tatuś, brat, szwagier i wujek
śp. JERZY JÓŹWIAK
lat 47
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.06.2007r. o godz.12:30 w kościele św. Antoniego z Padwy przy ul. Głuchej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego po mszy św. na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążona żona z dziećmi i rodziną
End of content
No more pages to load