Spieszmy
This was published in the following publications on 08.12.2007:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.12.2007:
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
bo tak szybko odchodzą..."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7.XII.2007 r. zmarł nasz kochany Tatuś, Syn, Brat, Szwagier i Wujek
śp. Czesław Łojko
lat 54
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10.XII.2007 r. o godz. 10.00 wystawieniem ciała w Domu Pogrzebowym "Szczepańczyk" ul. Nieszawska 33g. O godz. 11.00 nastąpi wyprowadzenie ciała do kościoła pw. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po Mszy św. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Poznańskiej (nowy).
Pogrążona w smutku
Rodzina
Autobus zostanie podstawiony przed Domem Pogrzebowym.
End of content
No more pages to load