Złote ser
This was published in the following publications on 27.10.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 27.10.2009:
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
ale zawsze z czułością o nas dbałaś
i tak gorąco nas kochałaś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia
22 października 2009 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Babcia, Mama, Prababcia i Teściowa
Śp. MARIA RYBARCZYK
z domu Dzięcioł
lat 77
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w czwartek 29 października 2009 r. o godz. 12:30 w kościele p.w. Przemienienia Pańskiego
przy ul. Letniskowej 35 (Opławiec).
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14:00 na cmentarzu parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy.
Pogrążone w smutku
Wnuki z Rodziną
End of content
No more pages to load