Żyłaś dla
This was published in the following publications on 03.07.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 03.07.2009:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 01.07.2009r odeszła od nas nasza kochana Siostra, Szwagierka i Ciocia
Śp. Jadwiga Leśniowska lat 58
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 04.07.2009r o godz. 10.30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
W smutku pogrążone Siostry z Rodzinami
Prosimy o nie składanie kondolencji
End of content
No more pages to load