Żyłem bo
This was published in the following publications on 07.12.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.12.2009:
Express Bydgoski
"Żyłem, bo chciałeś, dla rodziny i dla innych"
Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że dnia 5.12.2009 r. odszedł do domu Pana mój najukochańszy Mąż, nasz najdroższy i najtroskliwszy Tata i Dziadzio
śp.
Tadeusz Kulmaga
lat 83
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 8.12.2009 r. o godz. 10.30 w kościele św. Ojca Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym NSPJ przy ul. Ludwikowo.
Żona, Dzieci, Synowa i Wnuki
End of content
No more pages to load