Żyłaś dla
This was published in the following publications on 08.07.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.07.2009:
Express Bydgoski
+
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 05.07.2009r zasnęła w Bogu nasza ukochana Córka, Żona, Mamusia, Babcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. Teresa Chęcińska lat 60
Pogrzeb odbędzie się dnia 09.07.2009r o godz. 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 10.07.2009r o godz. 7.30 w kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy - Ugory.
. " Zgasłaś nam jak świecy płomyk ...
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie.
Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów .
My wiemy, że w krainie życia ujrzałaś dobroć Boga, bo w domu Ojca jest mieszkań wiele...."
W smutku pogrążona Rodzina
End of content
No more pages to load