Ewa Blacha

This was published in the following publications on 01.12.2012:
Dziennik Zachodni

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ewy Blachy
która wraz z mężem wychowała w Rodzinnym Domu w Rudzie Śląskiej
trzydzieścioro sześcioro dzieci.
W czerwcu prezydent RP Bronisław Komorowski odznaczył Ją Złotym Krzyżem Zasługi.
Pani Ewa była niezwykle ciepłą Osobą, dla wielu z nas prawdziwym wzorem.
Łączymy się w żalu
z Jej Rodziną i Bliskimi
Koalicja na Rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Monika Wieczorek


13yrs

Image chosen by user

Małgorzata Kwiatek


13yrs

Image chosen by user

Lilla i Joachim Ordon


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamusiu.............​.</p> <p>...gdy dzień budził się do życia...Ty , odeszłaś pocichutku....<br />MAMUS....Tak mocno<br />Rwałaś się do życia.<br />Pragnęłaś<br />przejść przez zycie<br />O własnych siłach<br />cichutko...ODESZŁAś.​​..<br />Nie czując już nic.<br />Twój najpiekniejszy Uśmiech<br />...zgasł na zawsze<br />już nie poczuję ciepła Serduszka..<br />....Twojego Serduszka<br />Czas zatrzymał bieg....<br />Krzykiem rozrywam<br />Przestrzeń:<br />Mamo!<br />Dlaczego tak wcześnie..........??​​???....[*]</p> <p>Kocham Cie tak bardzo.......Ewa</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamusiu.............​.</p> <p>...gdy dzień budził się do życia...Ty , odeszłaś pocichutku....<br />MAMUS....Tak mocno<br />Rwałaś się do życia.<br />Pragnęłaś<br />przejść przez zycie<br />O własnych siłach<br />cichutko...ODESZŁAś.​​..<br />Nie czując już nic.<br />Twój najpiekniejszy Uśmiech<br />...zgasł na zawsze<br />już nie poczuję ciepła Serduszka..<br />....Twojego Serduszka<br />Czas zatrzymał bieg....<br />Krzykiem rozrywam<br />Przestrzeń:<br />Mamo!<br />Dlaczego tak wcześnie..........??​​???....[*]</p> <p>Kocham Cie tak mocno.....Ewa</p>


13yrs

End of content

No more pages to load