Śpij Mamo
This was published in the following publications on 01.08.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 01.08.2008:
Express Bydgoski
"Śpij Mamo w cichej krainie gdzie ból nie sięga i łza nie płynie"
Z głebokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.07.2008r zasnęła w Bogu nasza kochana mama, teściowa i babcia
śp.
Zdzisława Kuberska
lat 72
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 02.08.2008r o godz. 11.00 w kosciele Św. Mikołaja w Fordonie. Pogrzeb odbedzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym przy ul. Piastowej.
Pogrążona w smutku rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load